Türkçe English
Otel Selçuk Hakkında

Selçuk Otel Konya'nın tarihi kimliği olan Alaaddin tepesi ile Başta Mevlana Müzesi, İplikci Camii, Şerafettin Camii, Selimiye Camii, Sanayi Mektebi gibi tarihi eserlerin devam ettiği Mevlana caddesini birbirine bağlayan kimliğinin yanı sıra Şems-i Tebrizi ile Mevlana hazretlerinin Konya da buluştukları nokta üzerindede olması sebebiyle Otelimiz Mevlevilik açısından önem taşımaktadır.

Büyüyen ekonomisi sebebiyle gerek fuarlar, gerekse ihracatı düşünen yerel firmaların tercih ettikleri Konya, sanayideki atılım noktası olması dolayısıyla Otelimiz ayrıca ticari amaçlı seyehatlare de ev sahipliği yapmaktadır. Catering servis hizmeti ile değişik aktiviteler düzenlenmesi sebebiyle otel dışında ve içerisindeki organizasyonlara hitap etmektedir.

Otelimiz lobisinde yorgunluğunuzu atmak için yıllara dayanan geçmişinde süregelen kendisine özgü olan SELÇUK ÇAYINI yudumlamadan otelimizden ayrılmanızı istemeyiz.

Selçuk Otel mükemmeliyeti hedef alan hizmet anlayışıyla, şehir otelciliğinde konforun her türünü siz değerli misafirlerimize kusursuz bir konaklama deneyimi yaşatma iddiasında.

Selcuk Otelcilik Konaklamalarınızda kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforu doyasıya yaşayacaksınız Hızla akan zamanı durduran bir dünyada rahatlamanın ve gevşemenin derinliğini Türk hamamı, sauna, fitness center ımızda bulacaksınız.

Selçuk ailesi olarak, tüm mutlu anlarınızı mükkemele ulaştırmak ve sizinle paylaşabilmek adına düğün nişan kına toplantı ve seminerlerinizi organize edebileceğiniz çok amaçlı salonlarımızda sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

- Yeniliklere, gelişmelere ve değişimlere açık.

- İlklere imza atan.

- Mutlak kalite anlayışıyla uzun soluklu müşteri memnuniyetini esas alan.

- Esnek, girişimci ve yenilikçi

- Business ve Aile Otelcilik concept’inde misafirlerimizin beklentilerine yönelik yeni ve kaliteli hizmetler sunmak. ..

- Business ve Aile Otelcilik anlayışıyla kalite ve prensiplerinden ödün vermeyen otelcilik hizmetlerine imza atmak,..

- Yerli ve Yabancı işbirliği yaptığımız firma, acente ve şirketler ile Türkiye otelcilik pazarına uzun soluklu ve marka imajı yerleşmiş, ilklere imza atan, yeni şehir otelciliğinde Business ve Aile conceptini kazandırmak..

- Gelişmekte olan Türkiye otelcilik sektöründe öncü ve yenilikçi olmak,

- Uluslararası markalı işbirlikçilerimiz ile büyüyerek, Şehir Otelciliğinde Business ve Aile concepti ile otelcilik sektöründe lider konumuna ulaşmak.

- Yüzde yüz misafir memnuniyeti ve yüzde yüz personel memnuniyetini benimsemek

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA